ma 27 feb
|Webinar
Stoppen met uitstellen
We kennen het allemaal! Je weet dat het belangrijk is om vandaag die bepaalde taak te doen en toch blijf je uitstellen. Een knagend gevoel blijft aanwezig. En op het einde van de dag heb je spijt dat je die lastige taak toch niet deed. Je was er dan al vanaf geweest.
Tijd en locatie
27 feb 2023, 20:00 – 21:00
Webinar
Over het evenement
Moe en gefrustreerd worden van je eigen uitstelgedrag? Â Dat is voor velen herkenbaar. Â Dat bleek ook uit mijn rondvraag en de massale keuze voor dit thema.
Je blijft die bepaalde taak uitstellen. Â Heel even zorgt dit voor opluchting maar al snel is er dat knagende gevoel.
Op het einde van de dag heb je spijt want anders was je er nu al vanaf geweest.
We gaan ook net de taken uistellen die best wel belangrijk zijn én echt een verschil uitmaken.
Het uitstellen heeft een negatief effect op je werkdag maar ook op je tevredenheid 's avonds.
Jouw uitstelgedrag aanpakken zal jou dus zeker veel positiefs brengen. Â Op maandag 27 februari gaan wij een uur samen aan de slag. Â Ik geef je concrete tips die je de dag nadien onmiddellijk kan toepassen. Â Je zal dus meteen ook een positief effect ervaren.
Tickets
Gratis webinar 27/02/23 om 20u
€ 0,00Verkoop geëindigd op
Totaal
€ 0,00